Son 7 Günde %420 Oranında Yükseliş Yaşayan WINk (WIN) Nedir?

0
5

CoinGecko bilgilerine nazaran tanınan aramalar listesinin birinci sırasında yer alan WINk (WIN), son 1 haftada yaşadığı yükseliş nedeniyle dikkat çekiyor.

CoinGecko bilgilerine nazaran tanınan aramalar listesinin birinci sırasında yer alan WINk (WIN), son 1 haftada yaşadığı yükseliş nedeniyle dikkat çekiyor. Kripto para ünitesi 7 gün içerisinde %400 oranında artış yaşarken, son 24 saatte ise %160 oranında çıkar sağladı.

Blokzinciri ekosisteminde çalışan bir oyun platformu olan WINk, bu yükselişiyle Twitter’da trend topic olmayı da başardı. Tron CEO’su Justin Sun’ın projesi olan WINk’in bu kadar yükselmesi kripto para topluluğunda da heyecana yol açtı. WIN, yazının yazıldığı sırada CoinGecko datalarına nazaran 0,00192037 dolardan süreç görüyordu.

WIN, son 1 ayda %800, son 1 yılda ise %2200 oranında çıkar sağladı.

WINk (WIN) Nedir?

WINk, kullanıcıların platformdaki mahallî dijital varlık olarak WIN token’ını kullanan birden fazla blok zinciri ekosisteminde toplumsallaşmalarını ve hisse almalarını sağlayan oyun platformudur. Davranışsal madencilik yenilikçi token iktisadı tasarımı ve başka teşvik düzenekleri yoluyla WINk, geliştiricilerin gerçek benimsemeyi teşvik eden ve kullanıcıların platforma faal paydaşlar olarak katılmalarını ve katkıda bulunmalarını sağlayan dApp’ler oluşturmalarını sağlamak için yüksek kaliteli merkezi olmayan oyun tecrübesi sağlayan bir ekosistem oluşturmayı maksatlar.

WINk (eski ismiyle TRONbet), üstte da belirttiğimiz üzere kullanıcıların birden fazla blok zinciri ekosisteminde oynamasına, toplumsallaşmasına ve hisse almasına imkan tanıyan bir oyun platformudur. Bununla birlikte, birincil blok zinciri ekosistemi, Tron blok zinciri etrafında toplanmıştır. WIN token ise TRON üzerinde çalışan TRC-20 token’ıdır. WINk platformunda, geliştiricilerin ve kullanıcıların iştirakini teşvik etmek için WIN token’ları kullanılır.

Binance Research‘te yer alan makaleye nazaran daha merkezi oyun platformlarının tersine, TRON tabanlı WINk platformu eşsiz ve alımlı bir kullanıcı tecrübesi sağlar:

Denetlenebilir akıllı mukaveleler: Oyunların art ucu herkesin görebileceği bir akıllı kontratta konuşlandırıldığı için akıllı kontratlar denetlenebilir. Örneğin, çevrimiçi kumarhanelerde şeffaflık açısından büyük yararlar sağlayabilir.
Saklama: Birden fazla oyun, kullanıcıların fonlarının tam velayetini muhafazasına müsaade verir.
Token mükafatları: Kullanıcılar, oynadıkları için şifreleme token’ları ve başka mükafatları alacaktır.
Etkinlikler: Topluluğun iştirakini sağlamak için toplumsal özellikler ve özel etkinlikler gerçekleştirilecektir.
Ortaklıklar: DApp gelişimini ve kullanım genişlemesini desteklemek için TRON ve BitTorrent aracılığıyla isim-marka iştirakleri.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here