Ünlü Analist, 2021 Yılında Patlayacağını Düşündüğü 5 Altcoin’i Açıkladı

0
20

DataDash kurucus ve kripto analisti Nicholas Merten, 2021 üstün altcoin döngüsünün başladığını söyledi ve patlama yapacağını düşündüğü beş altcoin’i açıkladı.

DataDash kurucus ve kripto analisti Nicholas Merten, 2021 muhteşem altcoin döngüsünün başladığını söyledi ve patlama yapacağını düşündüğü beş altcoin’i açıkladı.

Yayınladığı yeni görüntüde Merten, en büyük ikinci kripto varlık olan Ethereum‘u (ETH) yükseliş modelinden çıktıktan sonra yakından izlediğini söz etti.

“Burada Ethereum’un direnç çizgisiniz aştığını görebiliyoruz. Ocak 2021’den beri burada sahip olduğumuz başka üç yüksek taban ile birlikte bir öbür yüksek düşük düzeye daha girdik. Tüm vakitlerin en yüksek düzeylerini aşmak için bir rota hazırlamış üzereyiz.”

Kripto stratejisti tıpkı vakitte ETH / BTC’ye de baktı ve parabolik koşunun devam ettiğini vurguladı. Merten’in grafiğine nazaran ETH / BTC şu anki pahası olan 0.035’ten 0.095’e çıkabilir.

Merten’in radarın giren bir diğer kripto para da OMG Network (OMG). Analist OMG / BTC’nin muhtemelen tabana vurduğunu ve bu nedenle değerli direnç düzeyini aşmaya ve büyük karlar elde etmeye hazır göründüğünü vurguladı.

“Daha büyük bir düşüşün akabinde OMG / BTC 1500 satoshi aralığının üzerine çıkmayı bekliyor. Artık direnç kısmını bir sefer geçtikten sonra, bir sonraki hudut “gökyüzü” üzere görünüyor. Geçmişte nasıl bir performans sergilediğine şahit olduk. “

Merten’in listesindeki bir öteki kripto, merkeziyetsiz oracle platformu Chainlink (LINK). Merten’e nazaran LINK, Bitcoin’den (BTC) daha düzgün performans göstermeye hazırlanıyor.

“Chainlink’e göz atmak ve evvelki direncin üzerine dayanak vermek, üste yanlışsız çıkartmaya hazır üzere görünüyor. Böylece Bitcoin’i geride bırakıyor ve hakikaten Chainlink için bir sonraki döngü başlıyor.”

Mertens’in listesindeki dördüncü kripto da Aave’dir. Analist, Aave’nin iki aylık mühlet içerisinde tabana vurduğuna inanıyor.

“Büyük hacimli DeFi protokollerinden biri olan Aave’nin artık ilerlemeye başlamak için hakikat yerde olduğunu düşünüyorum. Varlık %60 oranında hayli pak bir geri çekilme yaşadı.”

Merten’in listesindeki son kripto Tron (TRX). Merten büyük bir yükseliş ivmesinin oluşması için paritenin çıkması gereken kilit seviyeyi tabir etti.

“Şu anda direnç vazifesi gören bu takviyenin (0.0000015) üzerine çıkarsak, çok büyük bir yükseliş ivmesinin başlayacağını ön görebilirim.”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here