XRP Yeniden Coinbase’de Listelenecek Mi?

0
3

Ripple’a açılan menkul değer davası XRP fiyatının tepetaklak olmasına yol açtı. XRP fiyatı bu haber ve devamında gelen borsaların delist gelişmeleri ile 0,20 doların bile altına düştü. Fiyatın bu düşüş sonrasında ise kademeli olarak yükselişe geçtiği gözlerden kaçmadı.

XRP Fiyatı 0,60 Doların Üzerine Çıktı

Artık ise dava öncesi düzeyin de üzerine çıkan XRP, 0,63 dolardan süreç görmekte. Son 24 saat içerisinde %7 yükseliş elde eden XRP’nin bu yükselişinin gerisinde ise dava ile ilgili bir gelişme ve Coinbase söylentisi yer alıyor olabilir. Dünyanın en büyük kripto para borsalarından Coinbase’e çok geç giriş yapan XRP, bunun keyfini çıkartamadan delist edilmişti.

Şimdi ise Twitter’da dolanan bir gelişmeye nazaran Coinbase Pro üzerinde XRP’nin yine listelenmesi için çalışmalar başlamış olabilir. XRP topluluğunun önde gelen isimlerinden Krish’in paylaştığı bilgiye nazaran Coinbase Pro’nun API sayfasında XRP ile ilgili yenilikler yer alıyor. XRP’nin listelenmesi öncesi bu türlü bir değişiklik yapıldığı savunulsa da şimdi Coinbase cephesinden bununla ilgili netlik gelmedi.

XRP fiyatının ise buna karşın son 7 günde %10 yükselmesinin gerisindeki temel gelişme bu olabilir. XRP/USD teknik tahliline nazaran ise fiyatı bekleyen kuvvetli direnç 0,83 dolar olacak. 0,83 doların kırılması ve Coinbase haberinin gelmesi tıpkı HOT ve BTT gibisi bir FOMO oluşmasını sağlayabilir. Bu türlü bir durumda 1 dolar bile yatırımcılar için kâfi bir satış noktası olmayacaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here